Tänavakivi paigaldus

Paigaldame erinevaid tänavakive, näiteks unikivi, nunnakivi, mungakivi, kloostrikivi, murukivi jne. Ei ole tänavakivi, millele Betoonisepad ei oleks käsi külge löönud! Kvaliteetse ja parima tänavakivi lahenduse leiad just meilt.
Kui tunnete, et tänavakivide paigaldus pole päris see ja soov oleks asfalteerida, siis ei ole ka see meile probleem, vastavalt tellija soovile on võimalik ka meilt tellida asfalteerimine.
Oleme edukalt osalenud ka Tallina linna “Hoovid Korda” projektidel. Korteriühistu, kui sa otsid tegijat, kes teostaks vastavalt “Hoovid Korda” projektile tööd, siis küsi meilt julgelt pakkumist.
“Hoovid Korda” projekti jaoks on meil olemas vajalik MTR nr. ETK000244

Lisaks tänavakivide paigaldusele oleme äärmiselt kogenud ka sinna juurde kuuluva pinna ettevalmistamisel. Pinna ettevalmistamisel kasutame täiteks liiva, peenkillustikku ja/või jämekillustikku, vastavalt tellija soovile ja konkreetsele vajadusele.

Teame seda, et tänavakivi võib igasugusele pinnale paigaldada, aga küsimus seisneb selles, et kas see ka toimib? Ilmselt mitte, kuna valesti ehitatud põhjale võib tänavakivi peale paigaldust hea välja näha, aga mõne kuu möödudes on vaatepilt ilmselt nukker ja kriitikat ei kannata.

Kui tunned, et oled mures, kuidas täpsemalt teostada kivisillutistest plats, vajad asfaldi aukude parandus või hoopis on vaja terve plats asfalteerida, siis helista/kirjuta meile. Leiame Teile parima, toimiva ja samaks ka odavaima lahenduse. Meie aastate pikkused kogemused tänavakivi paigaldamisel tulevad Teile kindlasti kasuks!